S.S.S

Google Arama Motorunda Üst Sıralarda Yer Almak için Ne gibi Çalışmalar Yapıyorsunuz?

Öncelikle  site için ve site dışı analizi eksiksiz olarak yapılır ve sitenin ne durumda olduğunu  belirleriz. Sitenin durumu bilindiği için yapılacak çalışmaların planı hazırlanır.  Ardından sitenin istenilen noktaya ulaşması için gerekli çalışmaları yapmak üzere ne kadar süre gerektiğini hesaplıyor ve aynı zamanda bunu site sahibine belirtiyoruz. Site sahibi onayladıktan sonra site sahibininde bilgisi doğrultusunda belli başlı bazı çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Yapacağınız SEO Çalışmasını Siteme Herhangi bir Zararı olabilir mi?

Üst sıralarda yer almak isteyen site sahiplerinin sitelerine yapılan SEO çalışmaları google tarafından spam sayılmayacak şekilde yapılmaktadır. Bu çalışmalar google algoritması ve yeni google güncellemeleri doğrultusunda siteye zarar vermeyecek ölçüde düzenli zaman aralıkları belirlenerek yapılmaktadır.

Alacağım SEO Hizmeti Kesin Olarak Başarıya Ulaşır mı?

Bir web sitesinin üst sıralarda yer alaması olağan bir durumdur. Ancak, google belli başlı oteriter sitelerin ilk sıraları paylaştığı rekabetin çok yüksek olduğu kelimelerde ilk sıra garantisi kesinlikle veremiyoruz. Bu durumda ilk sıra garanti veren ise size ve kendini kandırmaktan öteye gidemeyecektir. Ancak, daha uzun sürede, daha güçlü bir SEO çalışması ve buna müşterininde sabrı eklenirse google sıralamalarında ulaşılamayacak nokta yoktur.

Reklam Şirketlerine Reklam vererek zaten ziyaretçi çekiyorum. Neden SEO çalışması yaptırayım?

Web sitenize ziyaretçi çekmek için her ay düzenli olarak reklam ücretleri veriyor olabilirsiniz. Bir sonraki ay aynı ücreti vermediğinizde ziyaretçi çekemeyeceğinizide unutmayın. Fakat SEO çalışması yaptırarak üst sıralarda yer alarak çekeceğiniz ziyaretçi bir sonraki ayda ücret ödemeden size ait olacaktır. Tek bir sefer ödeyeceğiniz SEO ücreti ile her ay vereceğiniz tonlarca reklam ücretini karşılaştırdığınızda bize hak vereceksiniz.

Ne kadar sürede çalışma sonuç verecek?

SEO çalışması düzenli olarak yapılması gereken ve zamana yayılmak zorunda olan bir çalışmadır. Sitelerin yaşı, içeriği, yükselmek istediği kelimelerin durumu vb. etkenler çalışma süresini belirleyecektir. Basit bir kelimede 1-2 haftada ilk sıralarda yer alabilirken, zor bir kelimede 6 ay gibi bir zamanda da çalışma sonuç verebilir. SEO çalışması esnasında her türlü gelişmeden site sahibi bilgilendirilir.