Hizmetlerimiz

Arama motorlarında üst sıralarda yer almanın en doğru ve güvenilir yolu başarılı bir SEO çalışmasından geçmektedir. Web sitelerinizin google vb. arama motorlarında bulunduğu sıralardan çok daha üst sıralarda yer almasını isteyebilir ve SEO hizmeti alabilirsiniz.

SEO hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken bazı konular var. Bir SEO çalışması siteyi üst sıralara taşıyabilir. Ancak, aşırı ve yanlış çalışmalar tam tersi bir etki yaratarak olumsuz sonuçlara, google tarafından banlanmanıza yada -60 vb. cezalar almanıza sebep olabilir. Bu yüzden çalışma yaptırdığınız kişi yada firmanın bilinçli bir SEO uzmanı olması gerekmektedir. Şunu belirtmek gerekirse, bilinçli ve güvenilir bir SEO uzmanı arıyorsanız doğru yerdesiniz.

CompanyTurk.com olarak sitelerinizi üst sıralara taşımak için gerekli çalışmaları, en uygun zamanlarda, düzenli olarak yapıyor ve istenilen noktaya ulaşmasını sağlıyoruz. Arama motorlarında üst sıralara gelmekten ziyade gelinilen noktada uzun süre kalmak çok daha önemlidir. Yaptığımız SEO çalışmaları google tarafından en son güncellemelere takılmayan sitelerinizi cezaya düşürmeden en doğru şekilde yapılan uygulamalardan oluşmaktadır.

Sitenizin üst sıralarda yer alması size çok daha fazla ziyaretçi getirecektir. Bu sayede sektörünüzde bulunan rakip firmalardan çok daha prestijli olacağınız gibi online satışlarınızda artacaktır.
Yapmış olduğumuz SEO çalışmaları sayesinde kendi dalınızda müşteri kazabileceğiniz gibi farklı kelime ve kelime öbekleri seçerek bu dallarda da başarılı olabilir ve satış gerçekleştirebilirsiniz.

Sitenize hit çekmek için türlü reklam yöntemlerine başvurarak zaman kaybının yanı sıra para kaybıda yaşarsınız. Ancak, SEO çalışmasıyla arama motorlarında üst sıralarda yer alarak sitenize gelecek olan ziyaretçi sayısını garanti edebilirsiniz.

Google her geçen gün algoritmasını yeniliyor ve yeni güncellemelere başvuruyor. Böyle bir dönemde üst sıralarda yer almak için google ve çalışmalarını takip etmek gerekiyor. Yılların verdiği deneyime ihtiyaç olduğu gibi tüm SEO yöntemleri ve getirilerini bilmek gerekiyor. Bu noktada sitelerinizi bize emanat edebilir ve CompanyTurk.com garantisi altında SEO çalışmaları yaptırarak üst sıralarda yer alabilirsiniz.